"Sevgi Sözleri , Ask Sözleri , Sevgi Mesajlari"

 

Ask Mesajlari

Sevgi Sözleri

100 Dilde Seni Seviyorum

Sevgililer Günü

Teklif Mesajlari

Özlem Mesajlari

Dostluk Mesajlari

Ayrilik Mesajlari

Özür Mesajlari

Yalnizlik Mesajlari

Nefret Mesajlari

Iltifat Mesajlari

Dogum Günü Mesajlari

Kutlama Mesajlari

Yilbasi - Yeni Yil Mesajlari

Anneler Günü Mesajlari

Babalar Günü Mesajlari

Ögretmenler Günü Mesajlari

Dogum Günü Mesajlari

Kandil Mesajlari

Kurban Bayrami Mesajlari

Ramazan Bayrami Mesajlari

Komik Mesajlar

Evlilik Kutlama Mesajlari

Spor Mesajlari

Beyaz Yalanlar

Geçmis Olsun Mesajlari

Iyi sanslar Mesajlari

Iyi Yolculuklar Mesajlari

Araba Arkasi Yazilari

Özlü Sözler

Atasözü

Hayat Dersi

Fenerbahçe

Galatasaray

Besiktas

Günaydin Mesajlari

Hazir Mesajlar

Güzel Mesajlar

Etkileyici Sözler

 

sevgi sözleri sevgi mesajlari güzel sözler

 

Dogum Günü Mesajlari

>

Yasa.. Sev.. Gül..! Bunlar eksik olmasin yasaminda. Yasin kaç olursa olsun her seyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neseli ve yasam dolu yaslara..

Bir yil daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes ayni seyi yasiyor. Bu yilin sonunda geriye baktiginda umarim harika bir yildi dersin.. Tüm dileklerinin gerçeklesmesi dilegimle.. Nice yillara...

Dilerim yeni yasinda mutluluklarin en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlikla tirmanirsin ve dilerim yüzün hep güler, neseni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dilegiyle... Dogum günün kutlu olsun!

Yoklugun yagmura yazi yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar aci, sen nefes kadar önemli, canim kadar degerlisin, iyi ki dogdun birtanem.

Bugün dogum günün oldugu için farkli ve özel oldugunu mu saniyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün degil her gün farkli ve özelsin.. Dostlugunun, arkadasliginin verdigi keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. Iyi ki varsin.. Birlikte daha nice yaslara...

Tonton bir Nine oldugunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldiginda hatirlamak istedigin kadar güzel günler seninle olsun. Dogum günün kutlu olsun.

FLUUUPPP! Bu bir sms sürprizi. Sana sans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir sey dile. Mutlu yillar sana, mutlu yillar sana.

Kisa bir mesaj olmali bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadin.. Dogum günün kutlu olsun!

Bugün bir yasini daha doldurmanin mutlulugunu yasarken gelecegin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Dogum Günün Kutlu Olsun.

Yasa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasin yasaminda. Yasin kaç olursa olsun her seyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neseli ve yasam dolu yaslara......

Dogdugun gün bulutlari yirtarak, bir günes gibi etrafina aydinlik saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yasa! Nice yaslara..

Dilegim bugün diledigin tüm dileklerin gerçek olmasi. Belki yaninda degilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaslara..

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrasi kalbinin güzelligi gibi geçsin. Iyi ki varsin ve iyi ki dogdun!

Gelecegini olusturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek sekilde olmasini dilerim. Nice seneler..

Hmmmm bu mesaji neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatirlamiyorum. Dur bakayim.. dur dur buldum :) Dogum günün kutlu olsun !

160 kisa karaktere neler sigdirabilirim diye düsünüyorum ancak aklima mutlu bir yas ve sevgi dolu nice yillar dilemekten baska bir sey gelmiyor. Seni seviyorum.

Dogum gününün sana tibbi sasirtacak kadar saglik, melekleri kiskandiracak kadar mutluluk getirmesi dilegiyle nice yillara..

Arkadaslar yildizlar gibidir, onlari her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarini ve seni düsündüklerini bilirsin. Dogum günün kutlu olsun...

Günes kadar sicak... Kar tanesi kadar berrak... Yagmur kadar saf ve Temiz bir ömür dilegiyle.. Dogum Günün Kutlu Olsun...

Günes kadar sicak... Kar tanesi kadar berrak... Yagmur kadar saf ve Temiz bir ömür dilegiyle.. Dogum Günün Kutlu Olsun..

Dalgalar vuruyor sahile,yildizlar parliyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle kosuyorum hep gecelerde. Dogum günün kutlu olsun..

Sensiz bir babalar günü geçiriyorum ve inan bana, kendimi çok yalniz hissediyor, çok üzülüyor ve çok üsüyorum, beni üzmeden dön lütfen babacigim.. Seni seven yavrun..

Dogdugun gün bulutlari yirtarak, bir günes gibi etrafina aydinlik saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yasa! Nice yaslara...

Sakin üzülme hayatin hizina, en güzel yallar çabuk geçenlerdir... Gelece?ini olusturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek sekilde olmasini dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakisiyor. Daha nice mutlu yillara...

Yoklugun yagmura yazi yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar aci, sen nefes kadar önemli, canim kadar de?erlisin, iyi ki do?dun birtanem.

Dilegim bugün diledigin tüm dileklerin gerçek olmasi. Belki yaninda degilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice Yillara.


Güzel Sözler, Sevgi Mesajlari, Ask Sözleri , Güzel Mesajlar, en yeni sözler, en yeni mesajlar bu sitede...
Copyright © 2006 - 2007 Güzel-Mesajlar / Güzel-Sözler All rights reserved.

eXTReMe Tracker